Denis Sinković

Rođen je 10. listopada 2002. godine u Zaboku, a streljaštvom se počinje baviti 2013. godine u gađanju serijskom zračnom puškom u Streljačkom društvu Veliko Trgovišće. Osim serijske puške gađa i ISSF zračnim oružjem gdje ostvaruje vrlo dobre rezultate. Standardni je član kadetske ekipe ISSF zračnom puškom i serijskom zračnom puškom. Od sezone 2016./17. nastupa kao član seniorske ekipe 1.A Hrvatske lige.

U 1.A Hrvatskoj ligi sezone 2016./17. kao član ekipe (Martin Oborovečki, Nikola Gašpar, Borna Banovec, Denis Sinković) ekipno zauzima 3. mjesto. U Hrvatskoj ligi u gađanju serijskom zračnom puškom 2016. godine kao član ekipe (Borna Banovec, Karlo Poštek, David Bunčec, Denis Sinković) zauzima ekipno 1. mjesto, a te iste godine na kadetskom prvenstvu Hrvatske kao član ekipe (Karlo Poštek, Denis Sinković, Borna Banovec) zauzima ekipno 3. mjesto.

Svoje najveće uspjehe ostvaruje na Prvenstvu Hrvatske serijskom zračnom puškom u konkurenciji kadeta osvajanjem 3. mjesta pojedinačno. Na prvenstvu Hrvatske ISSF zračnom puškom za kadete, ekipa (Karlo Poštek, David Bunčec, Denis Sinković) osvaja 1. mjesto s novim ekipnim državnim rekordom, dok on na istom natjecanju pojedinačno osvaja 4. mjesto.

AR20 AR20 AR20+F AR60 (AR60)
Zračna puška 185 198,1 196,4(198,1) 586,7 -