Denis Sinković

Rođen je 10. listopada 2002. godine u Zaboku, a streljaštvom se počinje baviti 2013. godine u gađanju serijskom zračnom puškom u Streljačkom društvu Veliko Trgovišće. Osim serijske puške gađa i ISSF zračnim oružjem gdje ostvaruje vrlo dobre rezultate. Standardni je član kadetske ekipe ISSF zračnom puškom i serijskom zračnom puškom. Sezone 2016./17. nastupa kao član seniorske ekipe 1.A Hrvatske lige u pojedinačnim kolima te ekipno zauzimaju 3. mjesto.

Svoje najveće uspjeh ostvaruje u Hrvatskoj ligi u gađanju serijskom zračnom puškom gdje kao član ekipe (Borna Banovec, Karlo Poštek, David Bunčec, Denis Sinković) zauzima ekipno 1. mjesto te iste godine na kadetskom prvenstvu Hrvatske kao član ekipe (Karlo Poštek, Denis Sinković, Borna Banovec) kada zauzima ekipno 3. mjesto.