Karlo Poštek

Rođen je 9. srpnja 2002. godine u Zaboku, a streljaštvom se počinje baviti 2013. godine u gađanju serijskom zračnom puškom u Streljačkom društvu Veliko Trgovišće. Osim serijske puške gađa i ISSF zračnim oružjem gdje ostvaruje vrlo dobre rezultate. Standardni je član juniorske i kadetske ekipe ISSF zračnom puškom i serijskom zračnom puškom.

Na kadetskom Prvenstvu Hrvatske ISSF zračnom puškom 2015. kao član kadetske ekipe (Borna Banovec, Karlo Poštek, Tomislav Stipić) zauzima ekipno 1. mjesto. U Hrvatskoj ligi u gađanju serijskom zračnom puškom iste godine ekipno (Borna Banovec, Karlo Poštek, David Bunčec, Denis Sinković) zauzima 1. mjesto, dok pojedinačno na istom natjecanju zauzima 5. mjestoIste godine na kadetskom prvenstvu Hrvatske u gađanju serijskom zračnom puškom kao član ekipe (Karlo Poštek, Denis Sinković, Borna Banovec) zauzima ekipno 3. mjesto.

Najveći uspjeh ostvaruje na kadetskom Prvenstvu Hrvatske ISSF zračnom puškom gdje po drugi put zauzima ekipno 1. mjesto, ali ovaj put u izmjenjenoj ekipi (David Bunčec, Karlo Poštek, Denis Sinković) te s novim ekipnim državnim rekordom (586,6).

AR20 AR20 AR20+F AR60 (AR60)
Zračna puška 181 195,8 - 569,8 -