Karlo Poštek

Rođen je 9. srpnja 2002. godine u Zaboku, a streljaštvom se počinje baviti 2013. godine u gađanju serijskom zračnom puškom u Streljačkom društvu Veliko Trgovišće. Osim serijske puške gađa i ISSF zračnim oružjem gdje ostvaruje vrlo dobre rezultate. Standardni je član juniorske i kadetske ekipe ISSF zračnom puškom i serijskom zračnom puškom.

Najveće uspjehe ostvaruje na kadetskom Prvenstvu Hrvatske ISSF zračnom puškom 2015. kada je kao član kadetske ekipe (Borna Banovec, Karlo Poštek, Tomislav Stipić) zauzeo ekipno 1. mjesto i u Hrvatskoj ligi u gađanju serijskom zračnom puškom gdje ekipno (Borna Banovec, Karlo Poštek, David Bunčec, Denis Sinković) zauzima 1. mjesto, dok pojedinačno na istom natjecanju zauzima 5. mjestoIste godine na kadetskom prvenstvu Hrvatske kao član ekipe (Karlo Poštek, Denis Sinković, Borna Banovec) zauzima ekipno 3. mjesto.