Magdalena Milošević

Rođena je 20. travnja 2001. godine u Rijeci, a streljaštvom se počela baviti 2012. godine u gađanju serijskom zračnom puškom u Streljačkom društvu Veliko Trgovišće. Nakon serijske zračne puške prelazi na ISSF zračno oružje gdje postiže niz vrlo dobrih rezultata.

Svoj najveći uspjeh ostvaruje na međunarodnom natjecanju Orion u Vinkovcima gdje osvaja 1. mjesto (187) u konkurenciji kadetkinja, s jednakim brojem krugova kao i naša druga kadetkinja Iva Hršak, ali s boljom zadnjom serijom. U sezoni 2015./16. nastupa u seniorskoj ekipi u 1.A Hrvatskoj ligi. Na kadetskom državnom prvenstvu ISSF zračnom puškom 2015. ekipno osvaja 5. mjesto (Magdalena Milošević, Mihaela Grah, Iva Hršak), a u Hrvatskoj ligi u gađanju serijskom zračnom puškom iste godine u konkurenciji kadetkinja ekipa istog sastava osvaja 6. mjesto s jednakim brojem bodova kao i četvrta ekipa. Sezone 2016./17. u ekipi s Petrom i Ivom Hršak na međunarodnom natjecanju Pokal Trzina 2017 zauzima ekipno 2. mjesto u konkurenciji juniorki.

2014. godine proglašena je 3. najboljom sportašicom u kategoriji do 14 godina po izboru Športske zajednice Krapinsko-zagorske županije.