Martin, Marko i Petra županijski prvaci 2017.

29. siječnja 2017. u Krušljevom Selu održano je Prvenstvo Krapinsko-zagorske županije u gađanju ISSF zračnim oružjem za seniore i seniorke. Na prvenstvu je nastupilo deset naših strijelaca od kojih je šest ostvarilo norme za nastup na prvenstvu Hrvatske.
U konkurenciji seniora zračnom puškom titulu prvaka županije obranio je Martin Oborovečki s 612,9 krugova, ispred Dine Čukmana s 610,7 i Darka Galoića s 605,7 (oba Marija Bistrica). Nikola Gašpar je bio sedmi (591,3), dok je Borna Banovec osvojio dvanaesto mjesto (572,8). Ekipno su seniori osvojili 2. mjesto iza ekipe Marije Bistrice dok je treći bio zabočki Tekstilac.
Kod seniorki nova prvakinja županije je Petra Hršak (410,0), Iva Hršak osvojila je drugo mjesto (407,6), a Marija Žlender treće (401,3). Mihaela Oborovečki je zauzela 4. mjesto s rezultatom od 389,9 krugova dok Marta Kolarić ostvaruje novi osobni rekord od 380,5 krugova te zauzima 5. mjesto.
U disciplini zračnog pištolja novi županijski prvak je Marko Buhin s osobnim rekordom (551), a s otpucanom normom postao je naš prvi pištoljaš s pravom nastupa na prvenstvu Hrvatske. Krunoslav Kolarić (456) zauzeo je šesto, Martin Oborovečki (422) deseto, a Rudolf Kontrec (302) jedanaesto mjesto. Ekipno su pištoljaši bili 2. iza ekipe Marije Bistrice, a treće mjesto pripalo je domaćinima.