Skip to content

3. Turnir olimpijskih nada, Zabok

Pod organizacijom Streljačkog društva Tekstilac u streljani Sportske dvorane Zabok održan je 3. Turnir olimpijskih nada. Na natjecanju je nastupilo 70ak natjecatelja iz streljačkih klubova iz cijele Hrvatske, a među njima i mlade nade Streljačkg društva Veliko Trgovišće u gađanju zračnom puškom.

Kod mlađih juniora zračnom puškom Pavao Hac (582,9) zauzeo je šesto, Denis Sinković (572,4) jedanaesto, dok se Matija Čuk kojem je ovo bio prvi nastup u juniorskoj konkurenciji sa 496,2 kruga našao na 22. mjestu.

U kategoriji mlađih juniorki Karla Bartolović (597,1) bila je šesta, Marta Kolarić (591,9) osma, Marta Šturlan (590,1) deveta, Stela Čuk (571,7) trinaesta, dok je Nika Čuk također u prvom juniorskom nastupu u ovoj disciplini zauzela 16. mjesto. Kod juniorki je Iva Hršak (602,6) zauzela peto mjesto.