SN 2019: Najbolja ženska ekipa

U nedjelju 29. prosinca 2019. godine na HRT-u je u studiju Anton Marti održano proglašenje najboljih sportaša i sportskih ekipa Hrvatske za 2019. godinu. U izboru najboljih sportaša sudjelovalo je 290 novinara iz sportskih redakcija, a među nagrađenima se po prvi puta našla i članica Streljačkog društva Veliko Trgovišće Mihaela Oborovečki.

Najboljom sportašicom po izboru Sportskih novosti proglašena je Sandra Perković, najboljim sportašem Tin Srbić, najboljom momčadi braća Sinković, a najboljom ekipom samostrelska reprezentacija Hrvatske. Nagrada za fair-play pripala je posadi relija Dakar Šaškin-Bitterman, najboljim mladim sportašem proglašen je Franko Grgić dok je sportska osoba godine Nenad Bjelica.

Ženska reprezentacija samostrelom treću je godinu zaredom i petu ukupno proglašena najboljom po izboru Sportskih novosti. Nakon odlične Nikoline Krivanek i samostrelske legende Branke Pereglin, ove je godine uz Valentinu Pereglin i Sanju Komar u sastavu samostrelske reprezentacije Hrvatske bila članica Streljačkog društva Veliko Trgovišće Mihaela Oborovečki. Ovogodišnju titulu najboljih djevojke su izborile osvajanjem ekipnog zlata te sve tri pojedinačne medalje na SP-u u ruskom Uljanovsku, te odličnim nastupima na finalu Svjetskog kupa održanom u Dubravi.