2. kolo 1. Walther lige Hrvatske

U Osijeku je 14. studenog održano drugo kolo 1. Walther lige Hrvatske u gađanju zračnim oružjem, gdje je Streljačko društvo Veliko Trgovišće nastupilo s dvije ekipe u disciplini zračne puške.

Naš najuspješniji natjecatelj u ovom je kolu s osobnim rekordom od 608,9 krugova bio Pavao Hac, Martin Oborovečki pogodio je 608,3, dok je Filip Petak sa 551,3 također poboljšao osobni rekord. Ekipno je muška ekipa u ovom kolu zauzela osmo mjesto, dok su u ukupnom poretku šesti.

Kod žena je sa osobnim rekordom od 605,1 najbolji rezultat u ekipi postigla Marta Kolarić, Marta Šturlan pogodila je 597,0 krugova, dok je Karla Bartolović odgađala nešto skromnijih 591,7. Ekipno ženska ekipa Streljačkog društva Veliko Trgovišće nakon dva kola čvrsto drži vrlo visoko četvrto mjesto.