4. kolo Lige KZŽ

U Zaboku je pod organizacijom Streljačkog društva Tekstilac u streljani Sportske dvorane Zabok održano 4. kolo lige Krapinsko-zagorske županije u gađanju serijskom zračnom puškom, na kojem su nastupili i kadeti, kadetkinje i seniori Velikog Trgovišća.

U kategoriji kadeta drugo je mjesto osvojio Pavao Hac (187), iza prvoplasiranog Frana Županića (188) te ispred brončanog Filipa Brundića (181), oba iz Streljačkog kluba Predionica iz Klanjca. Filip Petak (170) zauzeo je sedmo, a Matija Čuk (168) deveto mjesto. Ekipno su kadeti u ovom kolu zauzeli drugo mjesto.

Kod kadetkinja je zlato pripalo našoj Steli Čuk (181), ispred drugoplasirane Lorene Uroić (179) iz Marije Bistrice i trećeplasirane Eme Penezić (178) iz klanječke Predionice. Petra Petak (177) bila je četvrta, Marta Šturlan (173) peta, a Nika Čuk (165) šesta.

Kod seniora je u pojedinačnoj konkurenciji šesti bio Marko Buhin (158), sedmi Krunoslav Kolarić (158) i deveti Zvonko Vranić (138), dok su ekipno zauzeli drugo mjesto.

Rezultati 4. kola lige KZŽ

Ukupni poredak nakon 4. kola