17. Kup Požege

U Požegi je kao uvod u novu samostrelsku sezonu 1. ožujka održan 17. Kup Požege. Natjecanje je po običaju održano na 18m u dvorani, a od naših su strijelaca nastupili Martin i Mihaela Oborovečki, Karla Bartolović i Petra Petak.

U kategoriji kadeta Karla je osvojila srebrnu medalju iza Ivana Boraka iz Dubrave te ispred Petra Blageca iz SK Ivanić, dok se Petra Petak našla na četvrtom mjestu. Martin je osvojio zlato kod juniora, ispred Josipa Novosela iz Krušljevog Sela i Ive Popović-Gecan iz Ivanića, dok je Mihaeli u ženskoj konkurenciji pripalo srebro iza Valentine Pereglin iz Dubrave te ispred Maje Grdiše iz kluba domaćina.

Ekipno je prvo mjesto pripalo Streljačkom društvu Dubrava 1094, drugi su bili SDVT strijelci (Oborovečki, Oborovečki, Bartolović), dok je treće mjesto zauzela ekipa Streljačkog kluba Ivanić.

Rezultate natjecanja možete pogledati ovdje.