Marta Kolarić

Rođena je 29. studenog 2002. godine u Zaboku, a streljaštvom se počinje baviti 2013. godine u gađanju serijskom zračnom puškom u Streljačkom društvu Veliko Trgovišće. Uz serijsku zračnu pušku, gađa i ISSF zračnim oružjem te ostvaruje vrlo dobre rezultate. Standardna je članica kadetske ekipe u gađanju serijskom zračnom puškom i ISSF zračnom puškom.

Svoje najveće uspjehe ostvarila je na jakom međunarodnom natjecanju Pokal Trzina (Trzin, SLO) gdje je zauzela 8. mjesto u konkurenciji kadetkinja u gađanju serijskom zračnom puškom, te u Hrvatskoj ligi u gađanju serijskom zračnom puškom gdje kao članica ekipe (Marta Kolarić, Nikolina Fiolić, Victoria Ožegović) zauzima ekipno 3. mjesto, dok pojedinačno, na istom natjecanju, također zauzima 3. mjesto.